Een heel team tot uw dienst Toute une équipe à votre service Telefonisch Onthaal / Accueil Téléphonique - 071 / 82.52.11 elefonisch Magali M Van Kesteren Directiecomité / Comité de direction M Directiecom E Edouard de Vulpian Managing Director mité de direc B n r Benoît Lambiotte iinancial & A D Administrative Director Yves De Heug Commercial Director Retailing B2B & Pure Players Tel. 071/82 52 48 GSM 0475/82.52.69 e-mail ydeheug@ groupeseb.com Marketing Manager eting M G Te g g Directie ass F Greet Vandenberghe el. 071/82 52 39 gvandenberghe@ groupeseb.com Directie assistenten / Les assistant(e)s de direction Florence Biot Managing Director Assistant M A Te fb groupeseb.com el. 071/82 52 35 fbiot@ g / Les assistant r Nelly De Cuyper Commercial Director Mass & Specialized N C D S R ndecuyper@ Te n g Retailing Assistant el. 071/82 52 70 groupeseb.com Mass & Specialized Retailing Cookware & SDA Key Account Managers Géraldine Bolly Chief Key Account Manager Tel. 071/82 52 33 GSM 0473/75.06.57 e-mail gbolly@ groupeseb.com Emmanuel Willems Key Account Manager s Tel. 071/82 52 05 GSM 0477/88 21 11 e-mail ewillems@ groupeseb.com Sales Representative & Sales Promotor Kathy Neirinckx Sales Representative Roger Deculenaire Sales Promotor David Van Nieuwenhove Sales Promotor Tom Jans Sales Promotor rection Alain Daoust Commercial Director Retailing B2B & Pure Players Assistant A C D B A Tel. 071/82 52 44 adaoust@ a g groupeseb.com Annelies Pues Marketing A M M T a g Manager Assistant Tel. 071/82 52 31 apues@ groupeseb.com Eleni Alimoglu Marketing E M M T Manager Assistant Tel. 071/82 52 24 Ealimoglu@ Ea g groupeseb.com Claude Vanlaer Commercial Director Mass & Specialized Retailing Tel. 071/82 52 38 e-mail cvanlaer@ groupeseb.com Jos Loridon Field Sales & Chief Key Manager Tel. 071/82 52 43 GSM 0477/69.82.07 e-mail jloridon@ groupeseb.com IIlse De Cooman ey Account Manager ls e M T G e Tel. 071/82 52 20 GSM 0475/61.22.722 e-mail id g idecooman@ groupeseb.com Christophe Demol Key Account Manager Tel. 071/82 52 67 GSM 0489/31.87.68 e-mail cdemol@ groupeseb.com GSM 0478/47 15 655 GSM 0475/60 05 73 GSM 0473/53 79 08 GSM 0470/19 85 00 153 Pagina 153

Pagina 155

Voor vakbladen, online lesmateriaal en gidsen zie het Online Touch content management system systeem. Met de mogelijkheid voor een webshop in uw clubmagazines.

Groupe Seb Belgium - September 2015 Lees publicatie 3Home


You need flash player to view this online publication